Skip to main content

Na přelomu srpna a září jsme uskutečňovali přepravu nákladu stálým zákazníkům, pro které máme každých 14 dní vyhrazené dva dny v týdnu. První zářijový týden jsme se podívali také do Ostravy, kde jsme přepravovali sportovní vozy.
Druhý týden se nesl ve znamení zahraničních cest, z nichž jsme si nejvíce užili přepravu do rakouského Grazu pro zánovní Škoda Rapid (1.0 TSI, 31tis km, 2019), který bude brzy k prodeji. V Česku jsme se moc neohřáli a hned v pátek jsme vyjeli pro Škoda Fabia (1.2 TSI, 15tis km, 2018) do Berlína.
Další týden jsme se pod záštitou rychlých sportovních vozů opět podívali do Prahy a uskutečnili jsme řadu stěhování a převozu zboží, jak pro nové, tak i dlouhodobé klienty.
A protože bychom rádi propojili koníček s prací, na konci září jsme se na poslední chvíli rozhodli pro účast na Rallye Kroměříž 2021, která se uskutečnila 1.-2.10.2021. Podařilo se nám skloubit přípravy s prací a my i přes maximální časovou vytíženost na této moravské rallye odstartovali.
Ke konci září jsme se okrajově opět věnovali dovozu, a především přepravy zboží. Mnoho našich zákazníků přepravujeme po předchozí dlouhodobé domluvě, ale jsme schopni Vám časově vyjít vstříc a domluvit se i na přepravách, které jsou nečekané a zajistit je na poslední chvíli. V případě urgentní i dlouhodobé domluvy přepravy nás neváhejte telefonicky kontaktovat. Domluvíme se na konkrétním datu a dále Vás odkážeme na písemnou objednávku přepravy s konkrétními informacemi týkající se Vaší přepravy. Zásadní je pro nás termín, čas, místo a telefon na kontaktní osobu. Celou přepravu Vám naceníme a potvrdíme, jak jen to bude možné. V případě potřeby zajistíme i další osoby, které nám pomohou s nakládkou zboží a stěhováním.
Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou přepravy co nejdříve. Zaručujeme přesnost, pracovitost, spolehlivost nás i našich vozů, bezproblémovou komunikaci a také pojištění nákladu.
Doufáme, že se brzy uvidíme na cestách a těšíme se na budoucí spolupráci.
Tým Autodoprava Baďura