Skip to main content

Pondělí

začátek týdne pro nás opět začal jedním odtahem havarovaného vozu. Zákazník potřeboval dopravit auto z Podbořan u Teplic zpátky do Olomouce. Vozidlo bylo nepojízdné, mělo ulomené levé přední kolo, proto bylo naložení zkomplikované. Na tyto případy jsme připraveni, pod ulomené kolo dáme speciální váleček, na který se ulomené kolo položí a vozidlo se může pohybovat. Potom jsme vozidlo elekrickým navyjákem vytáhly na vlek a mohli se vypravit na cestu zpátky do Olomouce.

Úterý

Protože všechny naše vozy jsou v záruce, přesto že provozujeme i autoservis a pneuservis, na pravidelní garanční prohlídky jezdíme kvůli záruce do autorizovaných servisů. Právě dnes jsme vezli na servis nejmladší vůz v našem vozovém parku – Opel Vivaro L2H1 rok výroky 2019. Prestože se specializujeme na dodávkovou přepravu do 3,5 tuny, často nás kontaktují zákazníci, kteří chtějí přepravit i menší předměty, proto jsme se rozhodli koupit do našeho vozového parku kromě vozů Opel Movano L3H2 a Citroen Jumper L3H2 koupit také menší Vivaro. Můžeme tak zákazníkům vždy vyhovět a tím, že Vivaro má úspornější provoz, tak požadavkům klienta vyhovět i cenou za přepravu.

Středa

Dnes jsem se vydali na cestu do něměckého Wolfsburgu. Cesta byla celkem 1450km, zákazník měl domluvené dodání do 12:00 hod. Aby jsme dodrželi dobu dodání museli jsme vyjíždět ve 2:00 hod ráno. Na cestu jsme se vydali ve dvou řidičích, aby jsme se mohli střídat a v Německu dodržovat povinné přestávky. Cesta probíhala bez komplikací, nikde jsme nenarazili na kolony. Na místo jsme dorazli v 10:20, vykládku jsme hned potvrdili zákazníkovi telefonicky, podepsané přepravní listy CMR a dodací listy jsme předeli zákazníkovi následující den.

Čtvrtek

z Německa jsme se vrátili pozdě večer, proto jsme si na dnešní den neplánovali žádnou náročnější práci, měli jsme jen pár pojížděk v okolí Olomouce.

Pátek

Na poslední pracovní den tohoto týdne jsme měli domluvenou přepravu 25-ti kusů tůjí ze zahradnictví v Bystrovanech do Náměště na Hané.