Skip to main content

Shrnutí roku 2020 Autodoprava Olomouc

Rok 2020 byl od těch ostatních opět trochu jiný. Nejen kvůli koronaviru. Podařilo se nám získat spoustu nových zákazníků, dokonce jsme navázali i pár dlouhodobých spoluprací, například s firmou https://crusher.fit . V polovině roku jsme pořídili dodávku Fiat Doblo cargo maxi, která odveze dvě europalety. Na konci roku jsme pořídili nový Citroen Jumper, již v pořadí třetí do naší flotily. Tentokrát ovšem ve velikosti L2H2, to znamená o 1 europaletu menší, než jaké dodávky doposud máme. 

Dovoz vozů z DE

Loňský rok byl také bohatý na dovoz vozidel. Podařilo se nám přivést 14 kusů. Převážně se jednalo o vozy značky Škoda, nejvíce modely Fabia, Rapid a Citigo. Poprvé jsme dovezli čistě elektrický Volkswagen e-UP, který máme stále na prodej. V aktuální nabídce máme dále Škoda Rapid Spaceback 1.4 TSI DSG, Škoda Rapid Spaceback 1.0 TSI DSG, Škoda Fabia III combi 1.0 MPI, Škoda Fabia III Edition R5 1.4 TSI DSG, Škoda Fabia II RS 1.4 TSI DSG.

Nové prostory

V roce 2020 se nám podařilo sehnat dostatečně velký pozemek na parkování dodávek a dovezených vozů. V tomto roce se pustíme do výstavby sídla firmy, jehož součástí bude zázemí naší autodopravy, ale nově i autoservis s pneuservisem.

Jak spolupracujeme?

Zakládáme si na profesionálním přístupu, vždy zhodnotíme požadavky zákazníka, na základě kterých vybere nejvhodnější velikost dodávky, aby byla cena přepravy vždy co nejvýhodnější a zákazník zbytečně neplatil cestu velké dodávky.

Naše firma i přes aktuální vládní opatření není nijak omezená. Máme všechny potřebné koncese a pojištění nákladu, proto se nás netýká ani omezený pohyb přes hranice a můžeme stále realizovat přepravy po celé Evropě.

Chystáme se rozšířit naše služby i mimo Olomouc, nově budeme nabízet stěhování a přepravu v Mohelnici a okolí. Pokud tedy hledáte stěhování, nebo jen potřebujete odvést nepotřebné věci například na sběrný dvůr, neváhejte se na nás obrátit. Za každého nového zákazníka, nebo doporučení budeme velice rádi.

Všem přejeme v novém roce mnoho úspěchů a hlavně zdraví.

Autodoprava Baďura