Skip to main content

Začátek října se opět nesl v duchu sportovních vozů a četných zahraničních cest. Jako první jsme se podívali do německého Wolfsburgu, kam jezdíme pravidelně již několik let. Následující týden jsme si přivezli zánovní Škoda Fabia III combi Style 1.2 TSI 81 kw DSG až z dalekého Dortmundu. Ač jsme si mysleli, že dál se tento měsíc nejspíše nepodíváme, bylo to přesně naopak. Jen co jsme přijeli do Olomouce, naskytla se možnost vyzvednutí dalšího vozu a už jsme byli na cestě do ještě vzdálenějšího Hoogstedu opět pro vůz Škoda Fabia Style 1.2 TSI 66 kw s panoramatickou střechou. Obě Fabie máme v nabídce, proto pokud máte vážný zájem, neváhejte se ozvat.
Předposlední týden října jsme zajeli na skok do slovenských Košic. Tentokrát se jednalo o přepravu zboží. V průběhu týdne jsme uskutečnili i několik menších stěhování, odtahy, ale především jsme domlouvali dovoz dalších několika vozů a zajišťovali vše potřebné na cestu.
Právě poslední týden byl pro nás opravdu hektický, neboť jsme přivezli rovnou tři zánovní Škodovky, které budou brzy dostupné k prodeji. Jedná se o vozy:
Škoda Superb Style s navigací Amundsen 1.5 TSI, 110 kw, 1/2021, najeto 5500 km
Škoda Karoq Style s virtuálním kokpitem 2.0 TDI, 140 kw, 1/2018 najeto 17200 km
Škoda Rapid Ambition s digitální klimatizací 1.0 TSI, 70 kw, 1/2019, najeto 45 000 km
I přes časové vytížení jsme stihli dále uskutečnit odtah vozidla v blízkosti Olomouce a dvě stěhování v jeho centru.
Moc děkujeme všem dlouhodobým klientům, ale také každému novému zákazníkovi, který nás vyhledá díky našim webovým stránkám, Facebooku či Instagramu. Jsme také vděčni za každé doporučení a recenzi. Spokojení zákazníci jsou pro nás prioritou.
Protože se pomalu blíží konec roku, v příštím článku našeho měsíčníku se můžete těšit na velkou novinku, která se již několik měsíců připravuje. Rozhodli jsme se rozšířit naše služby a splnit si dětský sen. Více ale v chystaném článku. Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a přejeme hodně šťastně najetých kilometrů.
Tým Autodoprava Baďura
www.autodopravabadura.cz
+420 773 001 444
info@autodopravabadura.cz