Skip to main content

Vítáme Vás u posledního článku tohoto roku, ve kterém se poohlédneme za měsícem prosinec a nakousneme novinky roku 2022, které nás čekají a neminou.
Začátek měsíce pro nás byl náročný. Tentokrát to ovšem nebylo kvůli pracovnímu vytížení, ale museli jsme setrvat v povinné karanténě a práci tak pouze plánovat a organizovat na dálku. I přes ztížené pracovní podmínky jsme vše ve zdraví zvládli a už pro Vás opět odtahujeme, převážíme, stěhujeme a dovážíme v plné síle.
Tento měsíc jsme se zase podívali za hranice a dovezli pár vozů, které budou již brzy k odběru. Jako první jsme jeli do německého Kassel pro Seat Ateca FR 2.0 TSI 140 kw 4×4 DSG.
Druhá cesta byla až do dalekého Nordhornu pro vůz Škoda Fabia 1.0 TSI 70kw Style.
V mezičase příprav na cesty jsme stěhovali převážně po Olomouci a okolí.
Pomalu se dostáváme k pár novinkám, o kterých brzy uslyšíte nejen od nás!
Prvním malým krůčkem je modernizace a aktualizace našich webových stránek. Co budeme měnit? Tento rok jsme se rozhodli se více specializovat a zdokonalit odtahy vozidel. Momentálně odtahujeme vozidla dodávkou Opel Movano s autopřepravníkem. Pro naše potřeby to donedávna stačilo, ale pak nás napadlo… co kdybychom si pořídili ODTAHOVKU? Elektrický naviják, urychlená a usnadněná práce, nonstop asistenční služba. A bylo to. Bude odtahovka. Protože je nových vozů nedostatek, od poloviny tohoto roku jsme náš sen začali zhmotňovat. Spuštění je již na dosah, a tak jsme velice rádi, že Vám tuto novinku můžeme konečně sdělit.
Volné pracovní pozice:
GRAFIK
Hledáme grafika/grafičku na dlouhodobou spolupráci. Pozice zahrnuje úpravu webových stránek, dalších sociálních platforem a tiskovin. Je pro nás důležitá kreativita, komunikativnost a časová flexibilita. Za odvedenou práci slibujeme odpovídající finanční ohodnocení. Vzdělání/práce v oboru a zkušenosti s tvorbou grafických návrhů výhodou.
ZÁVOZNÍK
Hledáme pracovitého brigádníka na dlouhodobou spolupráci. Jedná se o nakládku a vykládku zboží každý sudý týden vždy čtvrtek-pátek od 8:00-12:00.
V případě zájmu nám zašlete životopis na emailovou adresu info@autodopravabadura.cz.
Připomínáme také, že již přijímáme zakázky na leden/únor 2022.
Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních a šťastný vstup do nového roku 2022. Tým Autodoprava Baďura