Skip to main content

Koupě ojetého vozu není v dnešní době vůbec snadná věc. Všeobecně přibývá velké množství nových aut na cestách a s tím roste i podíl ojetých a dovezených vozidel ze zahraničí. Naše firma si zakládá na to, aby všechny dovezené vozy byly spolehlivé a bez zbytečných investic. Proto dovážíme maximálně 2-3 roky stará auta s nájezdem do 20-ti tisíc kilometrů. Vozy jsou vždy z autorizovaných dealerů s servisní knížkou a s pravidelným autorizovaným servisem. U takových vozů máte jistotu jejich původu, nehrozí stočení kilometrů, nehrozí žádné skryté vady a navíc máte jistotu v podobě prodloužené záruční doby na 5 let nebo 100 tisíc kilometrů.

Specializujeme se na koncernové vozy, převážně Škoda a Volkswagen. Nejčastějším dovezeným automobilem bývá Škoda Fabia třetí generace nebo Škoda Rapid. Protože našim stěžejním oborem podnikání je autodoprava, dovážíme i dodávky a to výhradně dodávky Citroen Jumper v různých variantách.

Často se setkáváme s tím, že nás zákazníci poprosí o prověření vozu z bazaru, který má najeto například 200 tisíc kilometrů. V tomto případě se snažíme vždy se zákazníkem probrat jeho potřeby, jeho rozpočet a poté mu nabídnout jiné řešení, protože z našeho pohledu nám příjde koupě takového vozu spíše jako pokladnička, než jako dobrá investice. Například, když zákazník požaduje Škodu Superb s rozpočtem 220 tisíc korun, snažíme se mu nabídnout Škodu Rapid, která je 2 roky stará, místo 10-ti let stáří Superba a má najeto do 15-ti tisíc kilometrů. Zákazník má jistotu, že do vozu nemusí dlouhé roky investovat. Protože u vozu s nájezdem mezi 180-220 tisíc kilometrů ho vždy čekají nemalé finanční výdaje. U takových vozů je potřeba výměny rozvodové sady (několik tisíc korun), může ho také potkat porucha turbodmychadla, vstřikovačů, spojky, dvouhmotého setrvačníku,..a to jsou všechno investice v deseti tisících korun. Navíc nevíte, kde vás auto může nechat na holičkách. 

Pokud Vás tedy naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a najdeme to nejlepší řešení zánovního vozu pro Vás.

Autodoprava Baďura