Skip to main content
Týdeník autodopravy

Měsíčník autodopravy 4

By 19 července, 2020No Comments

V červnu jsme se po koronavirové krizi zase pomalu vraceli do formy. Uskutečnili jsme několik převozů pro firmy i soukromé osoby. Mezi první převozy června patřil převoz materiálu pro stavební firmu, který se konal v rámci Olomouce. Dále jsme zajistili přepravu zámkové dlažby z Olomouce do Nasobůrek, převoz zahradního nábytku z Olomouce na Bouzov, převoz pytlů s textilem z Olomouce do Šternberku, převoz nábytku z Olomouce do Rožnova Pod Radhoštěm, a nakonec jsme uskutečnili převoz pletiva z Olomouce do Velkého Týnce. V průběhu června jsme také nezanedbávali stěhování, které probíhalo převážně na území Olomouce a v jeho blízkém okolí. V druhé polovině června jsme opět po dlouhé době vyjeli za hranice. První zastávkou byl Wolfsburg v Německu, který je vzdálený téměř 830 km. V této krasojízdě jsme pokračovali za hranice Německa ještě několikrát, tentokrát jsme ovšem zajišťovali odtah a dovoz vozidel do České republiky. V neposlední řadě jsme se věnovali také odtahu vozidel v tuzemsku, a to konkrétně ze Záp, z Ostravy a Karlových Varů, vždy s cílem v Olomouci a blízkém okolí. Poslední převoz za měsíc červen byl na trase Olomouc-Praha, kde jsme převáželi cenné obrazy pro olomouckou galerii.

Do našeho týmu nově přijmeme řidiče skupiny B na dodávku do 3,5 tuny pro rozvoz zboží po Olomouckém kraji. Pracovní doba je od 8:00 do cca 16:00 hod. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, pečlivost a řidičské zkušenosti s dodávkou. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, mzda vždy do desátého dne následujícího měsíce, zázemí zavedené autodopravy, nové spolehlivé dodávky v té nejvyšší výbavě, pět týdnů dovolené.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, nebo máte poptávku po stěhování, dopravě, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 773 001 444 nebo e-mailu badura@autodopravabadura.cz