Skip to main content

Přejeme Vám krásný začátek Adventu,
pojďme se ale ještě poohlédnout za uplynulým měsícem. Listopad jsme opět zahájili přepravou zboží pro dlouhodobého partnera. Tato přeprava se uskutečňuje pravidelně každé dva týdny. Momentálně se nám uvolnila pozice brigádníka-závozníka. Pokud byste měli zájem, přečtěte si prosím více informací na konci tohoto příspěvku.
Nově dovážíme i vozy značky Seat. Proto jsme se hned druhý listopadový týden připravovali na cestu pro zánovní Seat Ibiza do malebného městečka v údolí Rýna Waghäusel.
Následující týden jsme se podívali do Sankt Katharinen, nacházející se opět v Porýní. Z této cesty jsme přivezli Škodu Yeti.
To ale není pro tento měsíc zdaleka všechno. Poslední zahraniční cesta se konala do německého Gudensbergu pro Seat Ateca.
Všechny tyto vozy budou již brzy v naší nabídce, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.
Jak je již zvykem, všechen zbylý čas jsme vyplnili stěhováním, převozem zboží a odtahy, tentokrát pouze po tuzemsku. Stejně jako předchozí roky je předvánoční čas velmi hektický a čas plyne nejméně dvakrát tak rychle. V případě zájmu, prosíme, nenechávejte objednávku přepravy na poslední chvíli. I přesto, že zatím nemáte bližší informace, je možné se domluvit předběžně na termín přepravy a s přibližujícím se termínem nám stačí sdělit detaily. Snažíme se Vám, jakkoliv je to možné, vyjít vstříc. Přepravujeme o víkendech, svátcích, v ranních i odpoledních hodinách.
Momentálně hledáme brigádníky na pozice:
GRAFIK
Hledáme grafika/grafičku na dlouhodobou spolupráci. Pozice zahrnuje úpravu webových stránek, dalších sociálních platforem a tiskovin. Je pro nás důležitá kreativita, komunikativnost a časová flexibilita. Za odvedenou práci slibujeme odpovídající finanční ohodnocení. Vzdělání/práce v oboru a zkušenosti s tvorbou grafických návrhů výhodou.
ZÁVOZNÍK
Hledáme pracovitého brigádníka na dlouhodobou spolupráci. Jedná se o nakládku a vykládku zboží každý sudý týden vždy čtvrtek-pátek od 8:00-12:00.
V případě zájmu nám zašlete životopis na emailovou adresu info@autodopravabadura.cz.
Tento měsíc nově v nabídce:
Seat Ibiza FR 1.5 TSI 110kw 6q manuál 28 tis km 04/2019
Seat Ateca FR 2.0 TSI 140kw 7q DSG 17 tis km 08/2019
Škoda Yeti Style 1.4 TSI 92kw 7q DSG 64 tis km 10/2015
V následujícím a také posledním článku letošního roku Vám představíme několik novinek, na kterých poslední měsíce usilovně pracujeme.
Děkujeme za přečtení příspěvku až sem,
přejeme Vám klidné prožití adventního času, mnoho kilometrů bez nehod a budeme se těšit na budoucí spolupráci.
Tým Autodoprava Baďura