Skip to main content
Týdeník autodopravy

Doprava v době Covidové

By 23 srpna, 2021No Comments

Poslední rok a půl byl pro mnohé firmy zatěžkávající zkouškou. Nikdy předtím by nás ani omylem nenapadlo, co všechno se může téměř ze dne na den stát a změnit. Všední věci se staly nevšedními a stejně tak naše jistoty byly najednou nejisté. 

Pro nás i přes všechny restrikce byly hranice stále otevřené, a tak jsme pracovali bez jakékoliv přestávky. S každým výjezdem jsme pečlivě hlídali možná omezení v sousedních zemích, testovali jsme se a dodržovali pravidla 3R.

Tímto bychom chtěli poděkovat dlouhodobým partnerům a všem našim klientům, pro které jsme mohli přepravovat i nadále. Doufáme v ještě více šťastně najetých kilometrů a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám v případě potřeby budou opakovaně vracet.

A protože nedokážeme dlouho stát na místě a věříme, že sny se mají plnit, připravujeme pro Vás na jaro 2022 velkou novinku, na kterou si ale ještě chvíli budete muset počkat. Jedná se o rozšíření našich služeb, další pro nás velký krok, ke kterému od začátku našeho podnikání směřujeme a na který dle našeho uvážení přišel čas právě teď. Pokud si ji nechcete nechat ujít, sledujte web Autodoprava Baďura, případně nás podpořte na facebookových stránkách Autodoprava Baďura. 

I přesto budeme dále uskutečňovat vnitrostátní, mezinárodní transport, stěhování i odtahy na míru a rádi budeme objevovat nová místa a odvádět tu nejlepší práci v oboru. 

Tento měsíc jsme pro Vás opět dovezli pár hezkých vozidel ze zahraničí. Jedná se převážně o vozy z Německa a Rakouska. Aktuálně máme v nabídce: Škoda Fabia III 1.0 TSI STYLE 2018, Škoda Fabia 1.2 TSI STYLE 2016, Škoda Fabia combi 1.0 TSI. Style 2020, Škoda Scala 1.5 TSI STYLE 2019. V září bude nabídka rozšířena o Škoda Kodiaq a Škoda Yeti.

Za tento měsíc jsme dohromady najeli 32 tisíc kilometrů.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 773 001 444, nebo na emailovou adresu info@autodopravabadura.cz . 

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám šťastnou cestu, 

tým Autodoprava Baďura