Skip to main content

Z týdeníku se nám stal měsíčník a z měsíčníku nestíháme psát ani čtvrtletník. Od začátku roku jsme v jednom kole, máme spoustu stálých zákazníku, díky kterým i v této nelehké době naše autodoprava prosperuje. Stále realizujeme přepravy jak ve vnitrostátní přepravě, tak i v mezinárodní, a to hlavně Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko. Dovoz vozů z Německa je bohužel pandemií trochu ovlivněný. Němci přestali kupovat nová auta, proto se i trh s ojetinami pozastavil a začíná být těžké dovážet pěkné vozy ze zahraničí. Naštěstí nám zůstalo pár ověřených kontaktů, na které se můžeme spolehnout. Proto jsme stále schopni dovážet pěkné kousky, samozřejmě s minimálním nájezdem a maximálně 3 roky staré, abychom Vám byli schopni garantovat perfektní technický stav. Aktuální nabídku vozidel najdete níže v tomto článku. Díky sloučení společností DPD a Geis se nám podařilo získat další stálou linku v balíkové přepravě a proto hledáme novou posilu do našeho týmu.

Nabízíme novou pracovní pozici: řidič dodávku skupiny B, do 3,5 tuny, práce pondělí-pátek od 6 hod do 15 hod, práce na HPP – hlavní pracovní poměr, mzda 26.000,- – 30.000,- Kč čistého. Nabízíme zázemí stabilní, rozrůstající se firmy, všechny naše vozy jsou v nadstandardní výbavě, staré maximálně roky. Požadujeme zkušenosti s řízením dodávky, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost a chuť do práce. Zájemci volejte na telefonní číslo 773 001 444, nebo pište na email badura@autodopravabadura.cz

Do naší flotily přibyla v tomto roce již druhá dodávka, opět Citroen Jumper, tentokrát ve verzi L3H2 a stejným motorem, jako letošní první Jumper 2.0 HDI 96kw. 

Z dovezených vozů z Německa máme aktuálně v nabídce Škoda Rapid Spaceback 1.4 TSI 92kw DSG 05/2018, Škoda Rapid Spaceback 1.0 TSI 81kw DSG 01/2019, Volkswagen E-Up elektrický 61kw 03/2020. Z vozů z České republiky nám v nabídce zůstává Škoda Fabia II RS 1.4 TSI 132kw DSG.

Děkujeme Vám za spolupráci.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Autodoprava Baďura